Гостьова лекція зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня

14 березня 2023 року на кафедрі соціології та політології відбулася гостьова лекція доктора соціологічних наук, професора Маріупольського державного університету зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня та професорсько-викладацьким складом кафедри. В лекції на тему «Особливості підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня до підготовки та написання дисертаційного дослідження» Зоська Я.В. акцентувала увагу на інституційних і методичних засадах діяльності аспірантури, питаннях присудження наукових ступенів, здійснила аналіз європейського досвіду підготовки PhD, розкрила зміст та особливості освітньо-наукових програм підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти. А також підняла проблеми академічної доброчесності, академічної мобільності та публікаційної активності у науковому середовищі. Зважаючи на багаторічний досвід голови Спеціалізованої вченої ради Д 17.127.02, передала інформація та знання є надзвичайно важливими для професійного зростання!