Вебінар «Організаційна культура і розвиток організаційної ефективності»

6 березня 2023 року на кафедрі соціології та політології Національного авіаційного університету студенти групи СЛ-412 разом із куратором, доцентом Іриною Литовченко, організували вебінар «Організаційна культура і розвиток організаційної ефективності». Основною метою проведення заходу було поглиблення знань з навчальних дисциплін «Соціологія організаційної взаємодії», «Соціологічне забезпечення управлінської діяльності, «Соціологічна експертиза праці та соціальної політики», а також популяризація корпоративної культури університету. Під час заходу студенти проаналізували функції та складові організаційної культури, її роль у розвитку організаційної ефективності, а також особливості організаційної культури НАУ: історію, цінності, норми, традиції, корпоративний стиль, символи, заходи тощо.