Політ 2023: секція «трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації»

5 квітня 2023 року в межах ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету «Трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації». В роботі секції взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти, здобувачі освіти Національного авіаційного університету. З вітальним словом відкрила роботу секції завідувачка кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі О.А., відзначивши  необхідність та актуальність проведення подібних традиційних наукових заходів, що є важливими для залучення молоді до наукової діяльності, творчих пошуків, змістовної комунікації й співпраці між здобувачами освіти, представниками професорсько-викладацького складу та адміністрації, розвитку традицій та корпоративної культури університету. На початку конференції із вступним словом та привітанням учасників виступили заступник декана факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Кокарєва А.М. та модератор секції, кандидат філософських наук, доцент Литовченко І.В. Під час роботи секції учасники конференції представили результати своїх наукових пошуків у галузі соціології та політології, що торкнулися актуальних питань трансформаційних процесів українського суспільства в умовах глобалізації, серед яких: авіація як інституціоналізований простір споживання, особливості післявоєнної відбудови країни, фейки та маніпуляції як засоби поширення дезінформації, використання соціальних мереж для просування бізнесу, промоція українського національного бренду як PR-інструмент, використання високозбудливих емоцій у політичній рекламі, аеропорт як соціокультурний простір міста, стереотипний спосіб мислення як предмет дослідження в науці та соціологічних компаніях, роль засобів масової інформації в політичному процесі України та багато ін. Важливо зауважити, що цього року тематика доповідей учасників секції суттєво змінилася: з`явилися нові актуальні питання пов`язані із повоєнною відбудовою, розвитком країни, зокрема, критичної інфраструктури, транспорту, авіаційної галузі тощо. Щиро вдячні організаторам конференції, нашим колегам та здобувачам освіти за підтримку традицій, популяризацію молодіжної наукової діяльності, невичерпність енергії та завжди змістовний і цікавий формат заходу!