Методичний семінар: «Дипломна робота: методичні рекомендації та етапи виконання»

25 квітня 2023 року на кафедрі соціології та політології Національного авіаційного університету відбувся методичний семінар «Дипломна робота: методичні рекомендації та етапи виконання» для здобувачів освіти спеціальності 054 «Соціологія» 4-го року навчання. Семінар було проведено заступником голови екзаменаційної комісії з захисту дипломних робіт, завідувачем кафедри, доктором соціологічних наук, професором Хомерікі О.А. за участю представників професорсько-викладацького складу кафедри. Під час заходу обговорювалися актуальні питання щодо методичних рекомендацій, змісту, структури, етапів виконання дипломної роботи, а також особливостей здійснення вторинного аналізу емпіричних даних та організації  і проведення авторського соціологічного дослідження.