Участь здобувачів вищої освіти у міжнародній конференці

Студентки 3 курсу спеціальності 054 «Соціологія» освітньо-професійної програми: «Соціологічна експертиза соціально-політичних процесів» факультету лінгвістики та соціальних комунікацій кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету: Троцик Софія Владиславівна та Курило Ольга Вячеславівна прийняли участь в міжнародній дистанційній конференції XVIII International Scientific and Practical Conference «Theoretical and applied aspects of the development of science», що проходила з 09 по 12 травня 2023 року в м. Більбао (Іспанія).

Тема тез «Цифрова нерівність в дистанційній освіті».

Тези опубліковані:
Троцик С.В., Курило О.В., Ніколаєнко В.Л. Цифрова нерівність в дистанційній освіті // XVIII International Scientific and Practical Conference «Theoretical and applied aspects of the development of science», May 09-12, 2023: тези доп. – Bilbao, Spain, 2023. – С. 395-403 (Електронне видання) https://isg-konf.com/wp-content/uploads/2023/05/THEORETICAL-AND-APPLIED-ASPECTS-OF-THE-DEVELOPMENT-OF-SCIENCE.pdf

Керівництво роботою здійснював кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та політології ФЛСК НАУ Ніколаєнко Володимир Леонідович.