Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми сучасного суспільства в фокусі соціології»

23 березня 2023 року на кафедрі соціології та політології відбулася конференція «Актуальні проблеми сучасного суспільства в фокусі соціології». В роботі конференції взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти, здобувачі освіти Національного авіаційного університету. З вітальним словом відкрила роботу секції завідувачка кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі О.А., відзначивши важливість проведення подібних традиційних наукових заходів, що сприяють активізації студентської наукової роботи, розвитку традицій та корпоративної культури університету, а також розбудові освіти і науки у воєнний час. На початку конференції із вступним словом та привітанням учасників виступили заступник декана факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Кокарєва А.М. Під час роботи секції учасники конференції представили результати своїх наукових пошуків у галузі соціології та політології, що торкнулися актуальних питань трансформаційних процесів українського суспільства в умовах глобалізації.
Щиро вдячні організаторам конференції, нашим колегам та здобувачам освіти за розвиток освітньої та наукової діяльності!