Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2023 року на кафедрі соціології та політології Національного авіаційного університету студенти групи СЛ-412 разом із куратором, доцентом Іриною Литовченко організували захід до Дня Героїв Небесної Сотні і вшанували світлу  пам`ять тих людей, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Учасники заходу згадали і проаналізували страшні події лютого 2014 року в центрі Києва, під час яких загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані. Ці події в нашій історії назавжди залишилися в пам’яті українців. Низький уклін нашим Героям. Герої не вмирають!